Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Kresowa

Kresowa, Gubin, lubuskie

  • 440 000 zł
  • 98 m²
  • 4 489,80 zł/m²

Zdjęcie

Mariusz

Skontaktuj się

Dom, ul. Kresowa

Kresowa, Gubin, lubuskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

440 000 zł

98 m²

4 489,80 zł/m²

Dom, ul. Kresowa

Zaktualizowane: 5 maja 2026

440 000 zł 98 m² 4 489,80 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 040 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
1920

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 040 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

1920

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 440 000 zł (4 489,80 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 98 m², 5 pokoi (5 sypialni), 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 1920
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 1 040 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, strych
  • Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna, z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, szambo; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (3 miejsca parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 05.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom z dobrą lokalizacją i dużą działką | Gubin ul. Kresowa | 1040 m² działki

Na sprzedaż dom z dużą działką położony w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Gubina przy ul. Kresowej. Nieruchomość idealna dla osób, które chcą stworzyć dom według własnej wizji lub szukają pewnej inwestycji. (...)

Agent

Mariusz

508 353...

508 353 386

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości